Haziran 29, 2019

Profesyonel Kayıt

Sesin kayıt edilmesi, çok büyük kitlelere erişebilmekte anahtar bir rol üstlendi. Antalya Müzik Stüdyo, albümleriniz ya da demolarınızı hazırlayabilmeniz için gerekli olan yüksek kalitede donanımın yanı sıra projelerinizi... Read More | Share it now!

Sesin kayıt edilmesi, çok büyük kitlelere erişebilmekte anahtar bir rol üstlendi. Antalya Müzik Stüd …

Haziran 29, 2019

Stüdyo Ön Prodüksiyon

Ses kayıt stüdyosunda sesinizi kaydetme işleminden önce yapılan tüm çalışmalar ön prodüksiyon olarak nitelemek yanlış olmaz. Ön prodüksiyon, bestelerinizi kaydetmeyi düşündüğünüz andan itibaren başlayarak stüdyoda seslendirme... Read More | Share it now!

Ses kayıt stüdyosunda sesinizi kaydetme işleminden önce yapılan tüm çalışmalar ön prodüksiyon olarak …

Son prodüksiyon hizmetleri
Haziran 29, 2019

Son Prodüksiyon

Kayıtların bitimi ile birlikte son prodüksiyon (post prodüksiyon) başlar. Ses yüksekliği, efektler gibi sesi etkileyecek, değerini artıracak öğelerin ses mühendisi tarafından kullanımına karar verilmesi ve uygulanması işlemi,... Read More | Share it now!

Kayıtların bitimi ile birlikte son prodüksiyon ( post prodüksiyon ) başlar. Ses yüksekliği, efektler g …

Haziran 26, 2019

Jingle ve Seslendirme Hizmeti

Jingle ve seslendirme hizmeti, film-dizi dublajı, reklam seslendirme ve reklam jingle işlemleri başta olmak üzere seslendirme yapılması gereken tüm işlerinize hitap ediyor. Antalya Müzik Stüdyosu bünyesinde bulunan en son teknoloji... Read More | Share it now!

Jingle ve seslendirme hizmeti, film-dizi dublajı, reklam seslendirme ve reklam jingle işlemleri başt …

Haziran 26, 2019

Kanal Kayıt

Genel olarak tabir edilmesi gerekirse kanal kayıt, kayıt edilmesini istediğiniz şarkıda yer alan tüm enstrümanların tek tek kayıt edilmesidir. Bu kayıt aşamasında tüm müzisyenler kayda tek tek girer ve hepsi ayır ayrı... Read More | Share it now!

Genel olarak tabir edilmesi gerekirse kanal kayıt, kayıt edilmesini istediğiniz şarkıda yer alan tüm …

Haziran 26, 2019

Hücum Kayıt

Hücum kayıt, kanal kayıtın yanı sıra tüm enstrümanların aynı anda kayda girmesinden oluşmaktadır. Kayıt başladığı andan itibaren tüm enstrümanlar tek bir kanala kaydedilir. Hücum kayıt, kanal kayıt kadar uzun sürmez... Read More | Share it now!

Hücum kayıt, kanal kayıtın yanı sıra tüm enstrümanların aynı anda kayda girmesinden oluşmaktadır. Ka …

Sohbeti Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İyi Stüdyo
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?